Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 4 czerwca 2024
0:49 minut
M.G.

W dniach 25 i 26 maja 2024 r. w Zarzeczewie odbyły się Targi Rolno-Budowlane „Dni Otwartych Drzwi”, podczas których m. in. ogłoszono wyniki regionalnego etapu XXI edycji Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Nagrodę w postaci odkurzacza elektrycznego z dmuchawą oraz kamery zewnętrznej obrotowej za zajęcie drugiego miejsca państwu Teresie i Marcinowi Majewskim ufundował Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy. W imieniu p.o. Okręgowego Inspektora Pracy w Bydgoszczy Andrzeja Bugalskiego wręczyli ją kierownik Oddziału we Włocławku Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy- p.o. nadinspektora pracy Iwona Buława oraz starszy inspektor pracy Krzysztof Kowalewski.

Targi w Zarzeczewie to impreza wielotematyczna, której celem jest m. in. promocja dziedzictwa kulinarnego, działalności rolniczej i pozarolniczej województwa kujawsko-pomorskiego.

Okręgowy Inspektorat Pracy zorganizował stoisko, przy którym osoby zainteresowane mogły uzyskać porady prawne, otrzymać broszury i informatory związane z prawem pracy oraz publikacje na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu