• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

10.05.2023

Konferencja „Zagrożenia przy pracach budowlanych i koordynacja BHP na budowach”

„Zagrożenia przy pracach budowlanych i koordynacja BHP na budowach”– to temat Konferencji, którą 17 maja 2023 r. organizują Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy oraz Politechnika Bydgoska.

Myślą przewodnią i zarazem celem konferencji jest szerzenie wiedzy na temat przestrzegania przepisów i zasad bhp przy wykonywaniu robót budowlanych oraz aspektów związanych z koordynowaniem prac budowlanych.

Grupą docelową są pracodawcy, przedsiębiorcy, studenci i absolwenci kierunków budowlanych, stowarzyszenia oraz organizacje.

Wydarzenie popularyzować będzie  dobre praktyki z obszaru szeroko rozumianego prawa pracy m.in. wśród studentów i osób wkraczających na rynek pracy. Dodatkową atrakcją będzie Demovan, w którym eksponowane będą wysokojakościowe produkty BHP. Ponadto zaprezentowane zostaną  systemy chroniące przed upadkiem z wysokości wraz z pokazami ich zastosowania.

Wydarzenie odbędzie się 17 maja 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w Auli Auditorium Novum Politechniki Bydgoskiej przy ulicy  Profesora Sylwestra Kaliskiego 7 w Bydgoszczy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wydarzenie będzie można także śledzić online na kanale Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=M-zPOa2gHIA

Link do spotu promującego wydarzenie:

https://www.youtube.com/watch?v=vriBtGazX5w

autor: MG


GIP Przejdź do GIP Porady prawne