• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

10.05.2023

X jubileuszowa edycja Tygodnia Bezpieczeństwa 15-21.05.2023 r.

Państwowa Inspekcja Pracy włącza się w obchody Tygodnia Bezpieczeństwa, który rozpoczyna się 15.05.2023 r. i potrwa do 21.05.2023 r.  Organizatorem wydarzenia jest Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Hasło tegorocznej edycji brzmi „Stop ma moc. Uważam, nie narażam”.

Celem Tygodnia Bezpieczeństwa jest promocja kultury pracy; zero wypadków na budowach, a także popularyzacja dobrych praktyk w budownictwie.

Grupą docelową stanowią pracownicy budów, inspektorzy, inwestorzy, wykonawcy i podwykonawcy oraz studenci i absolwenci kierunków budowlanych.

Link promujący wydarzenie:

https://www.porozumieniedlabezpieczenstwa.pl/images/aktualnosci/2023/TB_2023/teaser_wersja_ostateczna.mp4

Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy przeprowadzi cykl szkoleń oraz pokazów na placach budów województwa kujawsko-pomorskiego.

Zaplanowana jest również Konferencja organizowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy i Politechnikę Bydgoską „Zagrożenia przy pracach budowlanych i koordynacja bhp na budowach” wraz z praktycznym pokazem środków zabezpieczających, która odbędzie się 17.05.2023 r. w godz. 10:00-14:00 w Auli Auditorium Novum Politechniki Bydgoskiej przy ulicy  Profesora Sylwestra Kaliskiego 7 w Bydgoszczy.

Wydarzenie będzie można także śledzić online na kanale Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=M-zPOa2gHIA

Link do spotu promującego wydarzenie:

https://www.youtube.com/watch?v=vriBtGazX5w

autor: MG


GIP Przejdź do GIP Porady prawne